NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna EXPOHunting w Sosnowcu - Targi w cieniu zmian
Aktualności
Las Polski - EXPOHunting w Sosnowcu - Targi w cieniu zmian
Według organizatorów targi EXPOHunting (dziewiąta edycja odbywała się od 16 do 18 marca w Sosnowcu) zgromadziły w sumie 230 wystawców z ośmiu krajów, reprezentujących ponad 400 marek, i przyciągnęły ponad 13 tys. odwiedzających. Ci ostatni mogli nasycić swe oczy niezwykle bogatą ofertą, na którą składali się nie tylko producenci i dystrybutorzy broni, optyki czy amunicji, ale też wszelkiej maści sprzedawcy ubrań, broni białej, a także galanterii skierowanej do czworonożnych towarzyszy myśliwych. Nie zabrakło także ofert gastronomicznych czy też organizacji polowań w kraju i za granicą.
Pokaż/ukryj skróconą treść

Tradycyjnie podczas targów były organizowane liczne konkursy i prezentacje – wabienia zwierzyny, psów myśliwskich – czy też pokazy mody.

Zainteresowani mogli się również udać na stoiska Lasów Państwowych, gdzie były promowane nie tylko wyroby z dziczyzny, ale prezentowano też ofertę OHZ-etów.

Jednakże nie da się ukryć, że głównym tematem rozmów pomiędzy odwiedzającymi i wystawcami były ostatnie zmiany w Prawie łowieckim dotyczące szkolenia psów myśliwskich i udziału dzieci w polowaniach. I bynajmniej nie były to rozmowy o charakterze salonowym. Część z osób, która wystawiała się ze swoimi stoiskami na targach, pytała wprost, czy to przypadkiem nie jedna z ostatnich imprez tego typu.

BSZ

data modyfikacji: 2018-04-24 13:01:48
Las Polski - aktualny numer
Polecamy