NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Wydawnictwo OIKOS
Archiwum - Numer 4/2017
Wybór rocznika
Wybierz rocznik:

Roczniki 1921-1939 znajdują się na stronie Wielkopolskiej Biblioteki Cyfrowej

ForBioSensing – po raz pierwszy tak kompleksowo   Rafał Zubkowicz Pobierz PDF
Instrukcja pobierania artykułu
Ukryj
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTLP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Kod:
Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus, Play, Orange. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system CTM Mobiltek. Regulamin usług SMS. Reklamacje usług SMS.
Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl
Autorzy: Rafał Zubkowicz
Gdzie: LP 4/2017 str.17-19
Rodzaj: Badania naukowe
Lead:
Jakkolwiek Puszcza Białowieska nie narzeka na brak opracowań naukowych, to projekt badawczy ForBioSensing imponuje wyjątkową skalą obserwacji. Zautomatyzowane narzędzia badawcze umożliwiają pozyskiwanie danych w niespotykanym dotąd wymiarze. Dzięki umowom z parkiem narodowym i Lasami Państwowymi informacja będzie jednolita, niezależnie od formy ochrony i zarządzającego terenem. Śmiało można powiedzieć, że tak kompleksowy projekt realizowany jest w Puszczy Białowieskiej po raz pierwszy.

Las Polski - aktualny numer
Polecamy