NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Wydawnictwo OIKOS
Archiwum - Numer 14/1989
Wybór rocznika
Wybierz rocznik:

Roczniki 1921-1939 znajdują się na stronie Wielkopolskiej Biblioteki Cyfrowej

Las na kartach książek    Pobierz PDF
Instrukcja pobierania artykułu
Ukryj
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTLP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Kod:
Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus, Play, Orange. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system CTM Mobiltek. Regulamin usług SMS. Reklamacje usług SMS.
Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl
Gdzie: LP 14/1989 str.22
Rodzaj: Las na kartach książek
Lead: W udanej edytorsko serii \”Książka z rekomendacją\” Krajowa Adencja Wydawnicza wznowiła \”Leśnika\”- powieść znaną, uznawaną przez krytykę za najdojrzalszą w twórczości Marii Kuncewiczowej. Utwór ten w tle historycznym oparty na wydarzeniach Powstania Styczniowego ukazuje wpływ rodzinnych tradycji patriotycznych na formowanie charakteru i postaw młodego człowieka.

Las Polski - aktualny numer
Polecamy