NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna Lista artykułów z działu
Dział - Z pamiętnika leśniczyny
Lista artykułów z działu: Z pamiętnika leśniczyny
Znaleziono pozycji: 1
Z pamiętnika leśniczyny
leśniczyna M(alina)
LP 2/2008
str. 32
Instrukcja pobierania artykułu
Ukryj
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTLP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Kod:
Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus, Play, Orange. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system CTM Mobiltek. Regulamin usług SMS. Reklamacje usług SMS.
Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl
Świniak i inne czworonogi żyjąc w głębi lasu, z dala od ludzi, sklepów itp. trzeba też było posiąść sztukę przewidywania. Kilkanaście razy doświadczyłam tego dość boleśnie. Np. w trakcie pieczenia ciasta zabrakło proszku do pieczenia czy drożdży, tudzież cukru czy innych specjałów, a znaleźć otwarty sklep w najbliższej okolicy po godz. 16.00 było wyczynem nie lada. Szczegóły
Pobierz
Las Polski - aktualny numer
Polecamy