NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Wydawnictwo OIKOS
Strona główna EXPOHunting w Sosnowcu - Jubileuszowa edycja
Aktualności
Las Polski - EXPOHunting w Sosnowcu - Jubileuszowa edycja

Tegoroczne jubileuszowe targi EXPOHunting zakończyły się, jak można było zakładać, sporym sukcesem. Spotkania miłośników i sympatyków łowiectwa odbywają się na Śląsku już od 10 lat i nieodmiennie przyciągają wielu przedstawicieli biznesu, w tym takich, którzy pojawiają się na nich od samego początku.

Pokaż/ukryj skróconą treść

Jak zawsze ponad 260 wystawców z 10 krajów prezentowało to, co dla myśliwych i sympatyków łowiectwa, w tym survivalowców, najciekawsze – broń, stroje oraz wszelki ekwipunek pomocny podczas polowania lub obcowania z przyrodą. 15 tys. odwiedzających, którzy przewinęli się przez targi, mogło nie tylko nasycić swe oczy widokiem wszelkiej maści produktów i smakiem leśnej garmażerki. Oczywiście dla miłośników „większych” zakupów także niczego nie brakowało.

Targom towarzyszą liczne atrakcje o charakterze sportowo-zręcznościowym, spotkania i wystawy. Ci, którzy chcieli się czegoś nauczyć, mogli wziąć udział w prezentacjach wabienia zwierzyny, pokazach mody leśnej czy niezwykle popularnych konkursach psów myśliwskich. Nie zapomniano także o najmłodszych, którzy wraz ze swoimi opiekunami przybyli na EXPO – na nich czekały kąciki edukacyjne i liczne konkursy o zabarwieniu przyrodniczym. Jak zwykle targi okazały się doskonałą okazją do spotkań i rozmów zarówno biznesowych, jak i bardziej towarzyskich. Wszak najwspanialszymi bajarzami są właśnie myśliwi…

BSz

data modyfikacji: 2019-05-13 11:10:20
Las Polski - aktualny numer
Polecamy