Nadleśnictwo Łuków - Wsparli WOŚP

5 lutego 2013 08:03 2013 Wersja do druku

Nadleśnictwo Łuków zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przedmioty przekazane na rzecz Orkiestry przyniosły jej wsparcie w wysokości 600 zł.Nadleśniczy Grzegorz Uss przekazał do Łukowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dary od leśników, które zostały wylicytowane podczas 21. Finału. Chętni mogli nabyć kosz przysmaków prosto z łukowskich kniei, a w nim: miód, świece z prawdziwego wosku, kiełbasę z dzika, dżem malinowy, żurawiny do herbaty, grzyby suszone i marynowane, herbatę ziołową, borówki do mięsa, a nawet butelkę nalewki tarninówki. Wszystko pyszne i w 100% naturalne, jak na dary lasu przystało.
Można było też kupić vouchery na wycieczkę do rezerwatu przyrody Jata w towarzystwie leśniczego lub wycieczkę do leśniczówki pod hasłem „Dzień pracy leśniczego”, a także pluszową maskotkę Nadleśnictwa Łuków – borsuka Lucka.
Koszyk z darami łukowskich lasów został sprzedany bezpośrednio podczas finału za 250 zł, pozostałe podarunki od leśników zostały wystawione na Allegro.

Tekst i zdjęcie: Karolina Barc